Ensemble tagjaink

Anderson Viktória Anna, Balázs Zsófia Franciska, Besenyi Nándor, Elek Kíra, Eszenszky Gergely, Fazekas László Csaba,
Fazekas Orsolya, Foltányi Edina, Fülöp Balázs, Gréczy Balázs Gábor, Kovács Vivien Evelin, Kuti Petra Gabriella, Magashegyi Nóra,
Málits András, Máté Zsófia, Mocsár Patrik, Molnár Janka,
Murvai Márton, Nagy Noémi, Oláh Dóra Rozália, Papp Domonkos,
Penke Soma Barnabás, Szűcs Enikő Flóra, Tóth Géza Gergő, Tóth Norbert Márk

 

Vendégművészek

Feke Pál, Harsányi Attila, Hűvösvölgyi Ildikó, Mahó Andrea, Sáfár Mónika

 

Gyerekszínészek

Beke Lilla, Benkő Botond, Calderale Federico Joshua, Csillik Ákos, Dobra Bernadette, Finta Balassa, Fogarassy Gergő, Gál Réka,
Haász Vanda, Hodász Lőrinc, Jakab Dávid, Killik Anna, Kupcsik Anna, Makai Hanga, Marinka Móric, Nagy Mira, Nemeskéri Elza,
Orbán Anna, Pál Dániel Máté, Uhri Domonkos Farkas, Terék Simon, Vogl Deniel, Bolvári Zsófia, Epres Márton, Hodász Dorottya,
Király S. Ádám, Mészáros Linda, Moral-Tánczos Gergő, Németh Krisztián, Prokopius Maja

 

Gazdasági vezetés és munkatársak

Szabó Zoltán
gazdasági igazgató

Takács Katalin
gazdasági igazgató-helyettes
pénzügyi és adózási osztályvezető

Takács Judit Éva
kontroller

Dr. Somodi Csaba
vezető jogtanácsos

Séfel-Monostori Mónika
HR-vezető, munkaügyi ügyintéző

Béres Orsolya
bér- és TB ügyintéző

Bíróné Szabó Krisztina
bér- és TB ügyintéző

Zerényi Angéla
számviteli vezető

Emődi Ferencné
ügykezelő, titkos ügykezelő

Kovács Dóra
gazdasági igazgatói irodavezető

Szalkai Lászlóné
gazdasági igazgatói asszisztens

Csánk Luca
könyvelő

Bartus Barbara
könyvelő

Francsics Liliána
könyvelő

Eckert Enikő
pénzügyi előadó, főpénztáros

Lippainé Száraz Emese
kézbesítő

Produkciós, műszaki és üzemeltetési vezetés

Rázga Miklós
produkciós igazgató

Filep Réka Andrea
megbízott műszaki vezető

Lengyel-Szabó Mária
produkciós igazgatói asszisztens

Baghi Viktória
kulturális menedzser

Pálinkás Péter
üzemeltetési vezető, főmérnök

Czakó Gábor
IT rendszergazda

Bacsó Róbert
üzemeltetési anyagbeszerző és gépjárművezető

Lőrinszky Katalin
jelmezkivitelező

Művészeti munkatársak

Dramaturg
Deres Péter

Zenei munkatársak
Szemenyei János zenei vezető
Magony Enikő korrepetítor

Rendezőasszisztensek
Lestyán Luca, Patonai Norbert, Rumán Cintia Zsófia

Koreográfus
Gyenes Ildikó

Ügyelők
Bencze István, Gombkötő Boglárka, Tóth Flamina

Súgók
Balázs Éva, Jármai Edit, Magyar Elektra

Művészeti titkárság

Oláh Yetti
művészeti főtitkár

Juhász Andrea
művészeti titkár

Csiffó Adriána
művészeti titkár

Fülöp Ildikó
művészeti titkár

Bagány Márton
Kommunikáció és marketing vezető

Beke Luca
PR- és marketing menedzser

Bécsi Éva
social media referens

Háda Fruzsina
színházi nevelési szakember

Oláh Klaudia
társadalmi felelősségvállalási referens

Bak Mónika
színházpedagógiai referens

Világosítók

Vajda Péter – világítástervező
Gajdics Gyöngyi, Mag Péter, Mészáros László,
Pais István, Saláta Mátyás, Szalai László, Virág Tamás

Hangtár

Kósa Ádám – tárvezető
hangosítók: Hallgat Dorina, Lebovics Ádám, Pálfi Krisztián, Szabó Roland

Összevont színpadi-műszaki tár

Matiz Zsolt, Ocetkiewicz Ábel Áron – színpadmester
Bali László, Belső János Csaba, Benke Máté, Botos Sándor, Debreczeni András,

Dina László, Horváth Gábor, Jónás Béla, Komantinger Richárd, Kopeczky Ádám,
Less István, Németh Attila, Szűcs Bence, Tovbesz Ferenc, Tömböl Imre, Varga Zoltán

Kelléktár

Filepné Madarász Viktória – tárvezető
Farkas Beáta, Hidvégi Réka, Kiscsák Éva

Öltöztetőtár

Szabó Andrea – tárvezető
Al Raheem Petra, Balázs Noémi Mónika, Füsti Ilona, Kalmár Andrea, Kennedy Margita Rózsa,
Mészáros Patrícia Szilvia,
Sajó Magdolna, Szmolenszki Dorina, Tóth Melinda, Török Tekla,
Vinczéné Szombati Szilvia,
Hegedűs Judit, Szalai Irén – jelmezraktáros

Fodrásztár

Vachtler Tamás – tárvezető
Balla Réka Annamária, Drajkó Ádám, Nyári Alexandra, Paku Tünde

Maszk

Ipacs Szilvia, Gazdag Ágnes

Női varroda

Hirbek Csaba Mihályné – tárvezető
Fekete Melinda, Sztupák Erika

Férfi szabótár

Szabó Julianna – tárvezető
Jeneiné Gátfalvi Ágnes

Gondnokság

Mátyás István Főnix-díjas
gondnokságvezető

Horváth Antal
gépkocsivezető

Fűtő, karbantartó: Kurucz József, Nagy Zsolt, Nyitrai András, Róbert Attila

Takarítók: Bajzai Éva, Balázs Mária Mariann, Burján Dzsenifer, Farkas Letícia Lizett, Kálmán Erzsébet,
Lalbert Richárd, Molnár Elekné, Nagy László Zoltán, Réti Barbara,
Simkovits Mariann,
Szefcsik Ferencné, Verebélyi Sarolta

Portaszolgálat

Patai Kálmán
portaszolgálati vezető

Portaszolgálat: Buzás Gábor, Farkas Elemér, Farkasinszky Patrik Gábor, Götz János,
Hirbek Csaba Mihály,
Karcagi Tamás, Kiss Károly, Ódor László, Pribéli László, Révész István

Közönségszervezés

Értékesítési vezető:
Laczó Zsófia

Közönségszervezők:
Bak Mónika, Balogh Brigitta, Kovács Gyöngyvér, Szabó Adrienn, Szabó Fanni

Jegypénztárosok:
Misku Beáta, Jordán Ibolya,