Társulat
Ensemble tagjaink
Anderson Viktória Anna, Balázs Zsófia Franciska, Bartus Botond, Besenyi Nándor, Elek Kíra, Eszenszky Gergely, Fazekas László Csaba, Fazekas Orsolya, Foltányi Edina,
Fülöp Balázs, Gréczy Balázs Gábor, Kovács Vivien Evelin, Kuti Petra Gabriella, Magashegyi Nóra, Málits András, Máté Zsófia, Mocsár Patrik, Molnár Janka,
Murvai Márton, Nagy Noémi, Oláh Dóra Rozália, Papp Domonkos, Penke Soma Barnabás, Szűcs Enikő Flóra, Tóth Géza Gergő, Tóth Norbert Márk
Vendégművészek
Feke Pál, Harsányi Attila, Hűvösvölgyi Ildikó, Mahó Andrea, Sáfár Mónika
Gyerekszínészek
Beke Lilla, Benkő Botond, Calderale Federico Joshua, Csillik Ákos, Dobra Bernadette, Finta Balassa, Fogarassy Gergő, Gál Réka, Haász Vanda, Hodász Lőrinc, Jakab Dávid, Killik Anna, Kupcsik Anna, Makai Hanga, Marinka Móric, Nagy Mira, Nemeskéri Elza, Orbán Anna, Pál Dániel Máté, Szirtes Marcell, Uhri Domonkos Farkas, Terék Simon, Vida Bálint, Vogl Deniel, Bolvári Zsófia, Epres Márton, Hodász Dorottya, Király S. Ádám, Mészáros Linda, Moral-Tánczos Gergő, Németh Krisztián, Prokopius Maja
Gazdasági vezetés és munkatársak
Szabó Zoltán
gazdasági igazgató
Takács Katalin
gazdasági igazgató helyettes
Takács Judit
kontroller
Dr. Somodi Csaba
vezető jogtanácsos
Séfel-Monostori Mónika
HR-vezető, munkaügyi ügyintéző
Bíróné Szabó Krisztina
bér- TB ügyintéző
Zerényi Angéla
számviteli vezető
Emődi Ferencné
ügykezelő, titkos ügykezelő
Kovács Dóra
gazdasági igazgatói irodavezető
Lengyel-Szabó Mária
gazdasági igazgatói asszisztens
Szalkai Lászlóné
gazdasági igazgatói asszisztens
Rajczi Szonja
könyvelő
Csánk Luca
könyvelő
Eckert Enikő
pénzügyi előadó, főpénztáros
Lippainé Száraz Emese
kézbesítő
Produkciós, műszaki és üzemeltetési vezetés
Rázga Miklós
produkciós igazgató
Filep Réka Andrea
megbízott műszaki vezető
Kiss Viktória
produkciós és műszaki titkár
Baghi Viktória
kulturális menedzser
–
üzemeltetési vezető, főmérnök
Czakó Gábor
rendszergazda
Bacsó Róbert
üzemeltetési anyagbeszerző és gépjárművezető
Lőrinszky Katalin
jelmezkivitelező
Művészeti munkatársak
Dramaturg
Deres Péter
Zenei munkatársak
Szemenyei János zenei vezető
Magony Enikő korrepetítor
Rendezőasszisztensek
Lestyán Luca, Patonai Norbert, Rumán Cintia Zsófia
Koreográfus
Gyenes Ildikó
Ügyelők
Bencze István, Gombkötő Boglárka, Tóth Flamina
Súgók
Balázs Éva, Jármai Edit, Magyar Elektra, Rumán Cintia Zsófia
Művészeti titkárság
Fülöp Ildikó
művészeti titkár
Juhász Andrea
művészeti titkár
Csiffó Adriána
művészeti titkár
Bagány Márton
Kommunikáció és marketing vezető
Beke Luca
PR- és marketing menedzser
Bódis Andrea
Digitális tartalom menedzser
Bódis Viktória
Közösségi média menedzser
Háda Fruzsina
színházi nevelési szakember
Oláh Klaudia
társadalmi felelősségvállalási referens
Bak Mónika
színházpedagógiai referens
Halász Zsuzsa
nézőtéri felügyelő
Világosítók
Vajda Péter – világítástervező
Gajdics Gyöngyi, Mag Péter, Mészáros László,
Pais István, Saláta Mátyás, Szalai László, Virág Tamás
Hangtár
Gáti Péter – tárvezető
Kósa Ádám, Lebovics Ádám, Pálfi Krisztián, Szabó Roland
Összevont színpadi-műszaki tár
Matiz Zsolt, Ocetkiewicz Ábel Áron – színpadmester
Bali László, Belső János Csaba, Benke Máté, Botos Sándor, Debreczeni András,
Horváth Gábor, Jónás Béla, Kárpáti László Gyula, Komantinger Richárd, Kopeczky Ádám, Less István, Németh Attila,
Szűcs Bence, Tovbesz Ferenc, Tömböl Imre, Varga Zoltán
Kelléktár
Filepné Madarász Viktória – tárvezető
Farkas Beáta, Hidvégi Réka, Kiscsák Éva
Öltöztetőtár
Szabó Andrea – tárvezető
Füsti Ilona, Kalmár Andrea, Kennedy Margita Rózsa, Mészáros Patrícia Szilvia,
Sajó Magdolna, Szmolenszki Dorina, Tóth Melinda, Török Tekla, Vinczéné Szombati Szilvia
Hegedűs Judit, Szalai Irén – jelmezraktáros
Fodrásztár
Vachtler Tamás – tárvezető
Balla Réka Annamária, Drajkó Ádám, Nyári Alexandra, Paku Tünde
Maszk
Ipacs Szilvia, Gazdag Ágnes
mgfxcreation.com
Női varroda
Hirbek Csaba Mihályné – tárvezető
Fekete Melinda, Sztupák Erika
Férfi szabótár
Szabó Julianna – tárvezető
Jeneiné Gátfalvi Ágnes
Gondnokság
Mátyás István Főnix-díjas
gondnokságvezető
Horváth Antal
gépkocsivezető
Fűtő, karbantartó: Gálfi Zoltán József, Kurucz József, Nagy Gyula, Nagy Zsolt, Róbert Attila
Takarítók: Balázs Mária Mariann, Bokor Ingrid, Botos Ferencné, Farkas Letícia Lizett, Kommár Imre,
Molnár Elekné, Kálmán Erzsébet, Pálmainé Gyűrűsi Dóra Helga, Réti Barbara,
Simkovits Mariann, Szefcsik Ferencné, Verebélyi Sarolta
Portaszolgálat
Patai Kálmán
portaszolgálati vezető
Portaszolgálat: Buzás Gábor, Farkas Elemér, Götz János, Hirbek Csaba Mihály,
Karcagi Tamás, Kiss Károly, Miticzky László, Ódor László, Pribéli László, Révész István
Közönségszervezés
–
Értékesítési osztályvezető
Laczó Zsófia
osztályvezető-helyettes
Közönségszervezők:
Bak Mónika, Balogh Brigitta, Kovács Gyögyvár, Szabó Adrienn, Szabó Fanni
Jegypénztárosok:
Jordán Ibolya, Kovács Gyöngyvér